Lifehacks з недискримінації

В межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  відбувся майстер-клас “Lifehacks з недискримінації”,  на якому досвідчені тренери Олеся Яскевич, Наталя Гладких, Ігор Шавро поділилися з учасниками воркшопів своїми знаннями, досвідом і дієвими лайфхаками, що дозволяють з легкістю взаємодіяти з людьми з інвалідністю в різних ситуаціях і запобігати дискримінації!

До нас також завітали герої відео “Інвалідність не обмежує” – Дмитро Щебетюк, Сашенька з татом Володимиром Колесником, Тетяна Фурманова, Сергій Парфенов, які з радістю відповідали на питання учасників і ділилися своїм баченням змін у суспільстві у ставленні до людей з різними видами інвалідності.

Ми підготували сюрпризи і наші учасники отримали чудові призи:  квитки на виступ Ніка Вуйчича в Києві, квитки на Благодійний концерт “Я бачу світ серцем” і брендовані сувеніри від Кампанії проти дискримінації.

Майстер-клас “Lifehacks для недискримінації” організовано ВГО “Генерація Успішної Дії” в межах проекту “Інвалідність не обмежує. Ні дискримінації!” в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.