Про кампанію

Зазвичай ми не замислюємося про те, що дискримінація існує, доки самі, наші родичі чи друзі не зіштовхнемося з обмеженням своїх прав. Більше того, часто в щоденних ситуаціях обмеження наших прав ми просто не бачимо проблеми дискримінації. Або вирішуємо не зважати та не намагатися відновити свої права чи отримати послугу, в якій нам було відмовлено.
ЩО ТАКЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ?
ЯК УМІТИ ЇЇ ПОБАЧИТИ І ЩО РОБИТИ,
ЯКЩО ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ЦЬОГО
ГАНЕБНОГО ЯВИЩА?
САМЕ ПРО ЦЕ НАША КАМПАНІЯ!
ЩО
МИ ГОВОРИМО?
Дискримінація існує.
І це стосується тебе!
КОМУ
МИ ЦЕ
ГОВОРИМО?
Молоді. Абітурієнтам, студентам,
випускникам вузів, молодим фахівцям –
всім, хто хоче бути обізнаним,
а значить: озброєним проти
дискримінації!
ЧОМУ
МИ ЦЕ
ГОВОРИМО?

Проблема дискримінації в Україні є невидимою в суспільстві. Немає єдиної статистики випадків дискримінації. Тому чиновники часто стверджують, що не знають про таку проблему, чи зменшують її масштаби.

Усі дані про кількість постраждалих — це інформація, яку збирають громадські організації і Офіс Уповноваженого з прав людини. Але вони не можуть побачити повну картину. Адже люди, які зіштовхнулися з цим явищем, часто не в змозі його правильно визначити, або, оцінивши ситуацію вірно, не воліють скаржитися до компетентних органів.

Це призводить до того, що кожен, хто зіштовхнувся з розрізненням у поводженні, просто не має можливості відстояти свої права та отримати компенсацію.

УВАГА:
СЕРЕД НИХ МОЖЕШ ОПИНИТИСЯ І ТИ!
ДИСКРИМІНАЦІЯ ОБМЕЖУЄ.
ПРОТИДІЙ!
ЩО
МИ ХОЧЕМО
ЗМІНИТИ?
РОЗКАЗАТИ
ЩО ТАКЕ ДИСКРИМІНАЦІЯ
І ЧОМУ ЦЕ ПОГАНО
ПОКАЗАТИ
КОНКРЕТНІ ПРИКЛАДИ
ДИСКРИМІНАЦІЇ
НАВЧИТИ
ЯК ЗАХИЩАТИСЯ ВІД
ДИСКРИМІНАЦІЇ
ДЕ
МИ ШУКАЄМО
АУДИТОРІЮ?

Ми стукаємося до тебе через наш сайт і соціальні мережі, ролики на YouTube і стріт-арт, засоби масової інформації, вуличні акції і флешмоби. Ми йдемо до студентських аудиторій і організовуємо спеціальні події. Озирнися – ми поруч. Приєднуйся до нас!

ХТО
НАМ ДОПОМАГАЄ?

Наші партнери – Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міжнародний фонд «Відродження», PACT Inc. А також з нами – багато організацій-учасниць Коаліції з протидії дискримінації.