Тренінг-семінар «Ми різні, але ми рівні!» у Жидачеві

OLYMPUS DIGITAL CAMERA11-12 травня 2016 року у м. Жидачів Львівської області (вул. Шевченка 1, міський будинок культури) Львівська міська громадська організація «Дівочий клуб «ЮНКА» провела дводенний тренінг-семінар «Ми різні, але ми рівні!». Тренінг відбувся за інтерактивною методикою у формі інноваційних навчань форум-театру. У тренінгу взяли участь 26 старших школярів та учнів СШ № 2 та гімназії м.Жидачів, які дізналися про одну з головних причин найбрутальніших порушень прав людини у світі та про те, як її подолати. Цей захід відбувся в рамках регіональної антидискримінаційної кампанії «Дискримінація обмежує. Протидій!».

Метою проекту “Дискримінація обмежує. Протидій!” , що здійснюється ЛМГО «Дівочий клуб Юнка» у Львівській області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення обізнаності населення у Львівській області про дискримінацію, її прояви та шляхи протидії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСтарші школярі та гімназисти районного центру Львівської області отримали нові знання, познайомилися з інтерактивною методикою навчання та отримали масу позитивних емоцій. Молоді активісти міста Жидачів не лише зрозуміли, що таке статева, релігійна, расова та інша дискримінація, але й отримали навики того, як її бачити в реальному житті через аналіз конкретних випадків. Окрім того завдяки інтерактивному інноваційному навчанню вони навчилися боротися із дискримінацією мовою театру.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наслідком навчань стала постановка трьох антидискримінаційних міні-вистав.

Як розповідали самі учасники та учасниці, слово «дискримінація» не було для них незнайомим, але лише на цьому тренінгу вони зрозуміли його справжню сутність, навчилися розпізнавати це ганебне явище у повсякденному житті. А найголовніше - молоді люди ознайомилися з обов’язком держави долати дискримінацію.