Виставка карикатур «Дискримінація та толерантність в Україні» в Харкові

DSC_0054 14 травня, до Всесвітнього Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу, в Харкові пройшла виставка «Дискримінація і толерантність в Україні». Відкриття відбулось в Харківській державній академії фізичної культури в рамках Всеукраїнського благодійного фестивалю  «Sport Music Fest», який зібрав понад 400 кращих баскетболістів зі всієї України. Дана  виставка — підсумок Всеукраїнського конкурсу карикатур, який провела Асоціація карикатуристів разом з Коаліцією з протидії дискримінації в Україні за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Партнерами конкурсу стали  Інформаційна кампанія проти дискримінації та ГО «Генерація успішної дії». Завдяки волонтерам Харківського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом», під час виставки відвідувачі змогли не тільки ознайомитись з представленими роботами, але і дізнатись більш детальну інформацію про проблему дискримінації людей в сучасному супсільстві, особливо за ВІЛ-позитивним статусом.

«Проблема дискримінації особливо гостро стоїть по відношенню до ВІЛ-позитивних людей. Під час фестивалю ми намагаємося максимально донести інформаціDSC_0094ю про те, що ВІЛ-позитивна людина, яка приймає АРВ-терапію, абсолютно безпечна для суспільства, може прожити довге та повноцінне  життя, а також мати абсолютно здорових дітей. Це важливо знати кожному, щоб зупинити епідемію в нашій країні », — поділилася результатами про фестиваль заступник директора Харківського обласного відділення Всеукраїнської Мережі людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом Оксана Сирих-Чаплинська.

Також, під час виставки відвідувачі проявили своє небайдуже ставлення до людей, які живуть з діагнозом ВІЛ, одягнувши червоні стрічкі як символ толерантного ставлення до цієї проблеми.

Довідка. У конкурсі «Дискримінація і толерантність в Україні» взяло участь 282 роботи, 56 з яких стали переможцями та будуть представлені в багатьох регіонах країни. Призерами стали Ковтун Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.), Симинога Вадим (м. Херсон) та Дудченко Сергій (м. Одеса).


Джерело: Всеукраїнська Мережа ЛЖВ