Виставка карикатур в Івано-Франківську

В Івано13923501_1240420762658965_7137942287975619711_o-Франківському Бастіоні стартувала виставка карикатур Всеукраїнського конкурсу “Дискримінація та толерантність в Україні”.

Митці показали проблеми дискримінації за місцем проживання, гендерною ідентичністю, віком, станом здоров’я, фінансовою забезпеченістю. Малювали карикатури люди різного віку з різних міст України. Серед учасників були також школярів.

Мета конкурсу – привернути увагу суспільства до проблеми дискримінації та нетолерантного ставлення в Україні; розповісти історії нерівного та/або нетолерантного поводження, з яким деякі люди зіштовхуються в повсякденному житті. Малюнки розповідають життєві історії та/або висміюють явище дискримінації чи нетолерантного ставлення до людей за будь-якими ознаками (вік, стать, стан здоров’я, національність, місце проживання та ін.), оскільки на їх місці може опинитися кожний. Тому важливо формувати в суспільстві толерантність та повагу до кожної людини незалежно від її ознак.

Вхід вільний. Творчі роботи будуть виставлені з 3 по 10 серпня. Час роботи Бастіону: з 10-ї до 23-ї години.

Також, запрошуємо Вас на зустріч з правозахисниками та молодіжними працівниками Благодійного Фонду «Ліга Толерантності» – партнера Коаліції з протидії дискримінації в Україні в Івано-Франківській області, яка відбудеться у Бастіоні 8 серпня о 12:00.

Виставка карикатур підготовлена в рамках проеку “Дискримінація обмежує. Протидій!” за підтримки МФ “Відродження”.