Виступ Ніка Вуйчича в Києві

7 квітня у  Києві виступив Нік Вуйчич. Відомий спікер, оптиміст і безмежно щира людина – він зібрав тисячі глядачів у Національному спортивному комплексі “Олімпійський” .

Вперше простір “Олімпійського” був абсолютно інклюзивним: для людей, які пересуваються на візках було облаштовано спеціальний сектор, промову Ніка перекладали з англійської відразу українською і на жестову мову. Крім того, для незрячих людей була організована трансляція всього виступу на одній з радіо хвиль.

Нік Вуйчич – людина, що від народження не має рук і ніг, ділився своїми цікавими побутовими лайфхаками. Наприклад, можна розчесатись,закріпивши гребінець між книжками на полиці, а голитися можна, затиснувши електробритву щокою. Одна з порад, яку Нік дав підліткам, що були на його виступі звучала так: ” Якщо ти хочеш змінити світ – почни змінювати свою школу”. Від малих перемог до зали на 110 тисяч людей –  довгий шлях, і Нікова мета – ділитися своєю історією і надихати. 

 Під час заходу гості могли ознайомитися з проектом “Дискримінація обмежує. Протидій”, отримавши наші інформаційні брошури, та поспілкуватися з героями відео “Інвалідність не обмежує”.
Проект “Дискримінація обмежує.Протидій!” підтримується Міжнародним фондом “Відродження” та реалізується ГО “Центр Соціальна Дія”/Проект “Без кордонів”.